Download
Наказ про ведення щоденників-конвертиров
Adobe Acrobat Document 85.0 KB
Download
Про_недопущення_порушен__правилДР-конвер
Adobe Acrobat Document 87.1 KB
Download
img006.pdf
Adobe Acrobat Document 1.0 MB
Download
Наказ відвідування учнями гімназії-конве
Adobe Acrobat Document 90.7 KB
Download
img007.pdf
Adobe Acrobat Document 945.2 KB
Download
img011.pdf
Adobe Acrobat Document 352.7 KB

Download
Загальні положення.pdf
Adobe Acrobat Document 620.8 KB

Мережа класів та контингент учнів

Загальна кількість учнів - 201
У початкових класах -
85 
У базовій школі -93

У старшій школі -
23

Загальна кількість педагогічних працівників - 27
Вчителів-спеціалістів -
 1
Вчителів ІІ категорії -
 2
Вчителів І категорії -
8
Вчителів вищої категоріїї -
16
Старших вчителів -
7
Вчителів-методистів -
3


1 клас.  26   вихованців. Класовод – Гулковська Лідія Володимирівна. Вчитель вищої категорії, старший вчитель.


2 клас.   19 вихованців.  Класовод – Дубініна Наталія Іванівна. Вчитель вищої категорії,старший вчитель.


3 клас.
  17  вихованців. Класовод – Харченко Ірина Віталіївна. Вчитель вищої категорії,старший вчитель.


4 клас.   23   вихованці. Класовод – Криклива Марія Михайлівна. Вчитель вищої категорії., голова методичної комісії вчителів початкових класів та ГПД.

5 клас.   16   вихованців. Класний керівник – Лукашенко Людмила Володимирівна. Вчитель першої категорії.

6 клас.   25  вихованців. 
Класний керівник – Чижська Вікторія Вікторівна. Вчитель першої категорії. Викладає музичне мистецтво.

7 клас. 18 учнів. Класний керівник – Овсійчук Ніна Петрівна, вчитель російської мови та зарубіжної         літератури, художньої культури.Вчитель вищої категорії,вчитель-методист.

8 клас.
 20  учнів. Класний керівник – Прус Лариса Миколаївна. Вчитель вищої категорії,старший вчитель.  Викладає  українську мову та літературу.


9 клас.
 14  учнів. Класний керівник – Максимчук Василь Григорович. Вчитель вищої категорії, старший   вчитель. Викладає історію,правознавство, курс «Захист Вітчизни».


10 клас.
 11 учнів. Класний керівник – Бондар Леся Леонідівна. Вчитель вищої категорії. Викладає українську мову та літературу.

 

11 клас. 12 учнів. Класний керівник – Пархоменко Ганна Миколаївна. Вчитель вищої категорії,вчитель- методист. Викладає російську  мову та зарубіжну літературу.


 

Мова освітнього процесу : українська

 

Розклад дзвінків

 

№п/п

Початок уроку

Кінець уроку

Перерва

1.

08.00

08.45

10

2.

08.55

09.40

10

3.

09.50

10.35

20

4.

10.55

11.40

20

5.

12.00

12.45

10

6.

12.55

13.40

5

7.

13.45

14.30

5

8.

14.35

15.20

 

Структура та органи управління

Грозинської гімназії

 

 

Управління навчальним закладом носить державно-суспільний, демократичний характер і здійснюється через колегіальні органи:

üПедагогічну раду

üРаду закладу

üПіклувальну раду

üЗбори трудового колективу

üПрофспілковий комітет

üБатьківську раду навчального закладу

üРаду учнівського самоврядування

 

Служби супроводу навчального закладу

 

Бібліотека

Головним завданням гімназійної бібліотеки є надання допомоги учням та вчителям у навчавльно-виховному процесі; забезпечення учасникам навчального процесу доступу до інформації, знань, культурних цінностей шляхом використання бібліотечно-інформаційних ресурсів навчального закладу.

Завідуюча бібліотекою Мисник Світлана Миколаївна

Психологічний супровід

Психологічний супровід здійснює практичний психолог гімназії

Виговська Наталія Валентинівна

Медичний супровід

Медичний супровід учнів здійснюється  медичною сестрою
Медсестра  Храпійчук Тетяна Гаврилівна

Організація харчування

Здійснюється працівниками харчоблоку.

Завідуюча харчоблоку  Ходаківська Віра Оксентіївна
Відповідальний за  організацію харчування в гімназії  Мисник Світлана Миколаївна

 

 

ПРАВИЛА 

приймання дітей ( учнів ) до Грозинської гімназії

1.Загальні положення

 1.1 Приймання дітей ( учнів ) до гімназії здійснюється на конкурсній основі.

 1.2 У конкурсному відборі можуть брати участь  діти 

(учні ) незалежно від місця проживання. 

 1.3 Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2. Організація конкурсу

 

2.1  До участі в конкурсі допускаються діти(учні ) на підставі особистої заяви ( для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють ), що надається на ім‘я  директора гімназії, табеля успішності  учня (крім дітей, які вступають до 1 класу ) або свідоцтва про базову середню освіту, якщо учень вступає в 10 клас старшої школи. Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1 –го класу, крім заяви, подаються копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

 2.2  Для проведення конкурсного відбору в гімназіїі створюється психолого-педагогічна конкурсна комісія , склад якої затверджується наказом директора. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є заступник директора гімназіїз навчально-виховної роботи.                                                             

 

3 Проведення конкурсу

 

3.1 Конкурсне приймання дітей, які вступають :                                     

·         до 1 класу, проводиться    у квітні - травні поточного навчального року  у формі співбесіди в присутності батьків, або осіб, які їх замінюють.

·         до 10 класу, проводиться  у першій половині серпня , у формі конкурсного випробування з української  мови.

·         до інших класів протягом року( за наявністю вільних місць) у формі конкурсного випробування з української мови.

                                                                            

 3.2    До проведення співбесіди з дітьми, що вступають до 1 класу батьки ознайомлюються з загальними напрямками співбесіди.

Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1 класу школи,  включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації закладу.

3.3          Результати співбесіди оформлюються у вигляді протоколу комісії і оголошуються для ознайомлення всіх його учасників ( до першого класу в день проведення співбесіди, до п’ятого і десятого класів не пізніше, ніж через 3 дні після проведення випробувань).

 

4. Порядок зарахування

 

  4.1 Діти (учні ), які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей (учнів) проводиться протягом 5ти днів після оголошення результатів конкурсу

4.2 До навчального закладу подаються такі документи :

- копія свідоцтва про народження, особова справа, медична картка

 ( довідка ) встановленого зразка

4.3 Якщо діти (учні ), їх батьки або особи, що їх замінюють ,не згодні з рішенням педагогічної конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання.

4.4.  Діти ( учні ), які зараховані до гімназії, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця  може проводитися додаткове конкурсне приймання.

 

5.     Контроль за проведенням конкурсу.

 

5.1 Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів) до гімназії.

 

 

 

Обговорено і схвалено на спільному засіданні

 

педагогічної ради та ради гімназії  25.08.2010 року

Download
Кадровий склад закладу освіти згідно з.p
Adobe Acrobat Document 80.8 KB

ПРАВИЛА

внутрішнього трудового розпорядку для працівників

Грозинської гімназії

 

 

І. Загальні положення

 

1.   Відповідно до Конституції України громадяни України мають право на працю, тобто на одержання гарантованої роботи з оплатою праці відповідно до її кількості та якості і не нижче встановленого державою мінімального розміру, включаючи право на вибір професії, роду занять і роботи відповідно до покликання, здібностей, професійної підготовки, освіти та з урахуванням суспільних потреб.

В Грозинській гімназії трудова дисципліна ґрунтується на свідомому виконанні  працівниками своїх трудових обов'язків і є необхідною умовою організації ефективної праці і навчального процесу.

Трудова дисципліна забезпечується методами переконання та заохочення до сумлінної праці. До порушників дисципліни застосовуються заходи дисциплінарного впливу.

2.   Метою цих Правил є визначення обов'язків педагогічних та інших працівників закладу, передбачених нормами, які встановлюють внутрішній розпорядок в навчальних закладах. Зазначені норми закріплені в Типових правилах внутрішнього розпорядку, відповідно до яких трудовий колектив закладу затверджує за поданням директора і профспілкового комітету свої правила внутрішнього розпорядку.

3.   Усі питання, пов'язані із застосування правил внутрішнього розпорядку, розв'язує директор закладу в межах наданих йому повноважень, а у випадках, передбачених чинним законодавством і правилами внутрішнього розпорядку, спільно або за погодженням з профспілковим комітетом.

 

 

ІІ. Порядок прийняття і звільнення працівників

 

4.   Громадяни України вільно обирають види діяльності, не заборонені законодавством, а також професію, місце роботи відповідно до своїх здібностей. Працівники закладів та установ освіти приймаються на роботу за трудовими договорами, контрактами, або на конкурсній основі відповідно до чинного законодавства.

5.   При прийнятті на роботу директор зобов'язаний вимагати від особи, що працевлаштовується: подання трудової книжки, оформленої у встановленому порядку, пред'явлення паспорта, диплома або іншого документа про освіту чи професійну підготовку. Військовослужбовці, звільнені зі Збройних сил України, Служби безпеки України, Прикордонних військ України, Цивільної оборони України, Управління охорони вищих посадових осіб України, інших військових формувань, створених відповідно до законодавства України, та військовослужбовці, звільнені із Збройних Сил колишнього Союзу РСР і Збройних Сил держав – учасниць СНД, пред'являють військовий квиток.

Особи, які влаштовуються на роботу, що вимагає спеціальних знань, зобов'язані подати відповідні документи про освіту чи професійну підготовку (диплом, атестат, посвідчення), копії яких завіряються директором закладу і залишаються в особовій справі працівника.

Особи, які приймаються на роботу в заклад, зобов'язані подати медичний висновок про відсутність протипоказань для роботи в дитячій установі.

При укладанні трудового договору забороняється вимагати від осіб, які поступають на роботу, відомості про їх партійну та національну приналежність, походження та документи, подання яких не передбачено законодавством.

6.   Посади педагогічних працівників заміщуються відповідно до вимог Закону України про освіту, Положення про порядок наймання та звільнення педагогічних працівників закладів освіти, що є у загальнодержавній власності, затвердженого наказом Міносвіти України від 5 серпня 1993 року №293.

7.   Працівники закладу можуть працювати за сумісництвом відповідно до чинного законодавства.

8.   Прийняття на роботу оформляється наказом директора, який оголошується працівнику під розписку.

9.   На осіб, які працювали понад п'ять днів, ведуться трудові книжки.

На тих, хто працює за сумісництвом, трудові книжки ведуться за основним місцем роботи. На осіб, які працюють на умовах погодинної оплати, трудова книжка ведеться за умови, якщо ця робота є основною.

Запис у трудову книжку відомостей про роботу за сумісництвом проводиться за бажанням працівника власником або уповноваженим ним органом за місцем основної роботи.

Ведення трудових книжок необхідно здійснювати згідно з Інструкцією про порядок ведення трудових книжок на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженої спільним наказом Мінпраці, Мін'юсту і Міністерства соціального захисту населення України від 29 липня 1993 року №58.

Трудові книжки працівників зберігаються як документи суворої звітності в закладах і установах освіти.

Відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника закладу.

10.    Приймаючи працівника або переводячи його в установленому порядку на іншу роботу, директор зобов'язаний:

а) роз'яснити працівникові його права і обов'язки та істотні умови праці, наявність на робочому місці, де він буде працювати, небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, та можливі наслідки їх впливу на здоров'я, його права на пільги і компенсації за роботу в таких умовах відповідно до чинного законодавства і колективного договору;

б)  ознайомити працівника з правилами внутрішнього розпорядку та колективним договором;

в)  визначити працівникові робоче місце, забезпечити його необхідними для роботи засобами;

г)  проінструктувати працівника з техніки безпеки, виробничої санітарії, гігієни праці та протипожежної охорони.

11.    Припинення трудового договору може мати місце лише на підставах, передбачених чинним законодавством, та умовами, передбаченими в контракті.

12.    Розірвання трудового договору з ініціативи директора допускається у випадках, передбачених чинним законодавством та умовами контракту.

Звільнення педагогічних працівників у зв'язку із скороченням обсягу роботи може мати місце тільки в кінці навчального року.

Звільнення педагогічних працівників за результатами атестації, а також у випадках ліквідації закладу освіти, скорочення кількості або штату працівників здійснюється відповідно до чинного законодавства.

13.    Припинення трудового договору оформляється наказом директора закладу.

14.    Директор зобов'язаний в день звільнення видати працівникові належно оформлену трудову книжку і провести з ним розрахунок відповідно до чинного законодавства. Записи про причини звільнення у трудовій книжці повинні проводитись відповідно до формулювання чинного законодавства із посиланням на відповідний пункт, статтю закону. Днем звільнення вважається останній день роботи.

 

 

ІІІ. Основні правила та обов'язки працівників

 

15.    Педагогічні працівники мають право на:

  • захист професійної честі, гідності;
  • вільний вибір форм, методів, засобів навчання, виявлення педагогічної ініціативи;
  • індивідуальну педагогічну діяльність;
  • участь у громадському самоврядуванні;
  • користування подовженою оплачуваною відпусткою;
  • підвищення кваліфікації, перепідготовку, вільний вибір змісту, програм, форм навчання, організацій та установ, які здійснюють підвищення кваліфікації і перепідготовку.

16.    Працівники закладу зобов'язані:

а) працювати сумлінно, виконувати навчальний режим, вимоги статуту закладу і правила внутрішнього розпорядку, дотримуватися дисципліни праці;

б) виконувати вимоги з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки, передбачені відповідними правилами та інструкціями;

в) берегти обладнання, інвентар, матеріали, навчальні посібники тощо, виховувати в учнів бережливе ставлення до майна закладу. Працівники в установлені строки повинні проходити медичний огляд відповідно до чинного законодавства.

17.    Педагогічні працівники закладу повинні:

а) забезпечувати умови для засвоєння учнями навчальних програм на рівні обов'язкових державних вимог, сприяти розвиткові здібностей дітей;

б) настановленням та особистим прикладом утверджувати повагу до принципів загальнолюдської моралі: правди, справедливості, відданості, патріотизму, гуманізму, доброти, стриманості, працелюбства, інших доброчинностей;

в) виховувати повагу до батьків, жінки, культурно-національних, духовних, історичних цінностей України, країни походження, державного і соціального устрою, цивілізації, відмінних від власних, дбайливе ставлення до навколишнього середовища;

г) готувати до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;

д) додержуватися педагогічної етики, моралі, поважати гідність дитини, учня;

е) захищати дітей, молодь від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, запобігати шкідливим звичкам;

ж) постійно підвищувати професійний рівень, педагогічну майстерність і загальну культуру.

18.    Коло обов'язків (робіт), що їх виконує кожний працівник за своєю спеціальністю, кваліфікацією чи посадою, визначається посадовими інструкціями і положенням, затвердженим в установленому порядку кваліфікаційними довідниками посад службовців і тарифно-кваліфікаційними довідниками робіт і професій робітників, положеннями і правилами внутрішнього розпорядку відповідного закладу освіти та умовами контракту, де ці обов'язки конкретизуються.

 

 

ІV. Основні обов'язки директора закладу

 

19.    Директор закладу зобов'язаний:

а)  забезпечити необхідні організаційні та економічні умови для проведення навчально-виховного процесу на рівні державних стандартів якості освіти, для ефективної роботи педагогічних та інших працівників закладу відповідно до їхньої спеціальності чи кваліфікації;

б)  визначити педагогічним працівникам робочі місця, своєчасно доводити до їх відома розклад занять, забезпечувати їх необхідними засобами роботи;

в)  удосконалювати навчально-виховний процес, впроваджувати в практику кращий досвід роботи, пропозиції педагогічний та інших працівників, спрямовані на поліпшення роботи закладу;

г)  організовувати підготовку необхідної кількості педагогічних кадрів, їх атестацію, правове і професійне навчання як у своєму закладі, так і відповідно до угод в інших навчальних закладах;

д)  укладати і розривати угоди, контракти з керівниками підрозділів, педагогічними працівниками відповідно до чинного законодавства, Закону України «Про освіту» та Положення про порядок наймання і звільнення педагогічних працівників закладу, що є у загальнодержавній власності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 5 серпня 1993 року №293;

е)  доводити до відома педагогічних працівників у кінці навчального року (до надання відпустки) педагогічне навантаження в наступному навчальному році;

є)  видавати заробітну плату педагогічним та іншим працівникам у встановлені строки. Надавати відпустки всім працівникам закладу відповідно до графіка відпусток;

ж) забезпечувати умови техніки безпеки, виробничої санітарії, належне технічне обладнання всіх робочих місць, створювати здорові та безпечні умови праці, необхідні для виконання працівниками трудових обов'язків;

з)  дотримуватись чинного законодавства, активно використовувати засоби щодо вдосконалення управління, зміцнення договірної та трудової дисципліни;

и)  додержуватись умов колективного договору, чуйно ставитись до повсякденних потреб працівників закладу та учнів, забезпечувати надання їм установлених пільг і привілеїв;

і)   організувати харчування учнів і працівників закладу;

ї)   своєчасно подавати центральним органам державної виконавчої влади встановлену статистичну і бухгалтерську звітність, а також інші необхідні відомості про роботу і стан навчально-виховного закладу;

к)  забезпечувати належне утримання приміщення, опалення, освітлення, вентиляції, обладнання, створювати належні умови для зберігання верхнього одягу працівників закладу, учнів.

 

 

V. Робочий час і його використання

 

20.    Для працівників установлюється п'ятиденний робочий тиждень  з двома вихідними днями. При п'ятиденному робочому тижні тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього розпорядку або графіками змінності, які затверджує директор закладу за погодженням з профспілковим комітетом закладу з додержання тривалості робочого тижня.

В межах робочого дня педагогічні працівники закладу повинні виконувати всі види навчально-методичної роботи відповідно до посади, навчального плану.

Час початку і закінчення роботи, обідньої перерви встановлюється для працівників Правилами внутрішнього розпорядку закладу. Для окремих працівників умовами контракту може бути передбачений інший режим роботи.

За погодженням з профспілковим комітетом деяким структурним підрозділам і окремим групам працівників може встановлюватись час початку і закінчення роботи.

21.    У разі відсутності педагога або іншого працівника закладу директор зобов'язаний терміново вжити заходів щодо його заміни іншим педагогом чи працівником.

22.    Надурочна робота та робота у вихідні і святкові дні не допускається.

Залучення окремих працівників до роботи в установлені для них вихідні дні допускається у виняткових випадках, передбачених законодавством, за письмовим наказом директора закладу з дозволу профспілкового комітету. Робота у вихідний день може компенсуватися за погодженням сторін наданням іншого дня для відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі.

Працівникам закладу, де за умовами роботи не може бути додержана встановлена для даної категорії працівників щоденна або тижнева тривалість робочого часу, допускається за погодженням з профспілковим комітетом закладу запровадження підсумкового обліку робочого часу  з тим, щоб тривалість робочого часу за обліковий період не перевищувала нормального числа робочих годин.

Працівники цієї категорії залучаються до роботи в загальновстановлені вихідні та святкові дні. цей час включається в місячну норму робочого часу. Вихідні дні передбачаються для них графіком роботи. Робота в святкові дні оплачується в цьому випадку в розмірі одинарної годинної або денної ставки понад місячний оклад (ставку). На бажання працівника, який працює в святковий день, йому може бути наданий інший день відпочинку.

23.    Директор закладу залучає педагогічних працівників до чергування в закладі. Графік чергування і його тривалість затверджує директор закладу за погодженням з педагогічним колективом і профспілковим комітетом. Забороняється залучати до чергування у вихідні і святкові дні вагітних жінок і матерів, які мають дітей віком до 3-х років. Жінки, які мають дітей-інвалідів або дітей віком від трьох до чотирнадцяти років, не можуть залучатись до чергування у вихідні і святкові дні без їх згоди.

24.    Під час канікул, що не збігаються з черговою відпусткою, директор закладу залучає педагогічних працівників до педагогічної та організаційної роботи у межах часу, що не перевищує їх навчального навантаження до початку канікул.

25.    Робота органів самоврядування закладу регламентується Положенням про відповідні заклади освіти, затвердженими Кабінетом Міністрів України, та Статутом.

26.    Графік надання щорічних відпусток погоджується з профспілковим комітетом і складається на кожний календарний рік.

Надання відпустки директору закладу оформляється наказом Головного управління освіти і науки, а іншим працівникам – наказом закладу. Поділ відпустки на частини допускається на прохання працівника за умови, щоб основна її частина була не менше шести днів для дорослих і дванадцяти днів для осіб, молодших вісімнадцяти років. Перенесення відпустки на інший строк допускається в порядку, встановленому чинним законодавством.

Забороняється ненадання щорічної відпустки протягом двох років підряд, а також ненадання відпустки працівникам, молодших вісімнадцяти років, а також працівникам, які мають право на додаткову відпустку у зв'язку з шкідливими умовами праці.

27.    Педагогічним працівникам забороняється:

а)  змінювати на свій розсуд розклад занять і графіки роботи;

б)  продовжувати або скорочувати тривалість занять і перерв між ними;

в)  передоручати виконання трудових обов'язків.

28.    Забороняється в робочий час:

а)  відволікати педагогічних працівників від їх безпосередніх обов'язків для участі в різних господарських роботах, заходах, не пов'язаних з навчальним процесом;

б)  відволікати працівників закладу від виконання професійних обов'язків, а також учнів за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов'язаних з процесом навчання, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством.

 

 

VІ. Заохочення за успіхи в роботі

 

29.    За зразкове виконання своїх обов'язків, тривалу і бездоганну роботу, новаторство в праці і за інші досягнення в роботі можуть застосовуватись заохочення, передбачені Правилами внутрішнього розпорядку закладу.

30.    За досягнення високих результатів у навчанні й вихованні педагогічні працівники представляються до нагородження державними нагородами,  присвоєння почесних звань, відзначення державними преміями, знаками, грамотами, іншими видами морального і матеріального заохочення.

31.    Працівникам, які успішно і сумлінно виконують свої трудові обов'язки, надаються в першу чергу переваги і соціальні пільги в межах своїх повноважень. Таким  працівникам надається також перевага при просуванні по роботі. Заохочення оголошуються в наказі, доводяться до відома всього колективу закладу і заносяться до трудової книжки працівника.

 

 

 

 

VІІ. Стягнення за порушення трудової дисципліни

 

32.    За порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано один з таких заходів стягнення:

а)  догана;

б)  звільнення.

Звільнення як дисциплінарне стягнення може бути застосоване відповідно до пп. 3, 4, 7, 8 ст. 40, ст. 41 Кодексу законів про працю України.

33.    Дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому не дано право прийняття на роботу (обрання, затвердження, призначення на посаду) даного працівника.

34.    Працівники, обрані до складу профспілкових органів і не звільнені від виробничої діяльності, не можуть бути піддані дисциплінарному стягненню без попередньої згоди органу, членами якого вони є; керівники профспілкових органів у підрозділах закладу – без попередньої згоди відповідного профспілкового органу в закладі; профорганізатори – органу відповідного профспілкового об'єднання.

До застосування дисциплінарного стягнення директор повинен зажадати від порушника трудової дисципліни письмових пояснень. У випадку відмови працівника дати письмові пояснення складається відповідний акт.

Дисциплінарні стягнення застосовуються директором безпосередньо після виявлення провини, але не пізніше одного місяця від дня її виявлення, не рахуючи часу хвороби працівника або перебування його у відпустці. Дисциплінарне стягнення не може бути накладене пізніше шести місяців з дня вчинення проступку.

35.    За кожне порушення трудової дисципліни накладається тільки одне дисциплінарне стягнення.

36.    Дисциплінарне стягнення оголошується в наказі і повідомляється працівникові під розписку.

37.    Якщо протягом року з дня накладення дисциплінарного стягнення працівника не буде піддано новому дисциплінарному стягненню, то він вважається таким, що не мав дисциплінарного стягнення.

Якщо працівник не допустив нового порушення дисципліни і до того ж проявив себе як сумлінний працівник, то стягнення може бути знято до закінчення одного року. Протягом строку дії дисциплінарного стягнення заходи заохочення до працівника не застосовуються.

 

Директор має право замість накладання дисциплінарного стягнення передати питання про порушення трудової дисципліни на розгляд трудового колективу.


ОСВІТНІ ПРОГРАМИ
2019-2020 навчальний рік

 


з/п

Найменування навчальних програм навчальних дисциплін

Наявність
так/ні

Ким затверджено

Рік затвердження

1

Українська мова 5 – 9 кл. Програма для  загальноосвітніх навчальних закладів з укр. мовою навчання

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від07.06.2017 № 804

2017

2

Українська мова 10– 11 кл. Програма для  загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.10.2016  № 1021

2016

3

Українська  література  5 – 9 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів.

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від07.06.2017 № 804

2017

4

Українська література 10 – 11 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів.

Так

 Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016  № 826

2016

5

Іноземна мова 1 – 4 класи. Навчальні програми для загальноосвітніх

навчальних закладів 

Так

 Наказом Міністерства освіти і науки України

2016

6

Іноземна мова 5 – 9 класи .Навчальні програми для загальноосвітніх навчальних закладів (5-9 класи)

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №804

2017

7

Іноземна мова 10 – 11 класи. Навчальні програми  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017№ 804

2017

8

Друга іноземна мова 5-11 класи. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від07.06.2017 № 804

2017

9

Зарубіжна література. 5-9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804

2017

10

Зарубіжна література. 10-11 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки  від 28.10.2010 України № 10212010

2017

11

Історія України 5 -9 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України №804

2017

12

Всесвітня історія 5–9 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України №804

2017

13

 Правознавство 10 – 11 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту/академічний рівень

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826

2016

14

Правознавство 9 клас. Навчальна програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України №804

2017

15

Історія України 10 -11 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту/академічний рівень

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826

14.07.2016

16

Всесвітня історія 10–11 класи Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту/академічний рівень

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826

14.07.2016

17

Людина і світ 10-11 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту/академічний рівень

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 28.10.2010 р.№1021

2010

18

Математика 5-9 класи. Навчальна програма  загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804

2017

19

Математика 5-6 класи. Навчальна програма  схваленої до використання в загальноосвітніх навчальних закладах, що працюють за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Так

Лист ІІТЗО МОН України від 24.07.2015 р. № 14.1/12-Г-947

 

2015 р

20

Математика 8-9 класи. Навчальна програма   з поглибленим вивчення математики

Так

МОН України від 30.05.2008 р. (лист № 1/11-2151)

 

2008

21

Математика 10-11 класи. Навчальна програма загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Профільний рівень

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826

 

2016

22

Біологія 6-9 класи.  Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 07.06.2017р. №804.

2017

23

Біологія 10-11 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Лист  Міністерства  освіти і науки України  зі змінами наказом МОН  від 04.07.2015  №826

2016

24

Екологія 10-11 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

 Наказ Міністерства  освіти і науки України від14.07.2016 № 826

2016

25

Географія 6-9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 07.06.2017р. № 804

2017

26

Географія. Економіка 10-11 класи.  Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Лист  Міністерства  освіти і науки України від 23.12.2004 р. № 1/11-6611 зі змінами наказом МОН від 14.07.2015 №826

2015

27

Природознавство 5-6 класи. Навчальна програма   за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Так

Лист ІІТЗО Міністерства освіти та науки України від 30.07.2015 № 14.1/12-Г-994

2015

28

Фізика 10-11 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів. Рівень стандарту. Академічний рівень.

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 28.10.2010р. №1021 зі змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 р. № 826

2010

29

Фізика 7-9 класи.  Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 07.06.2017р. № 804.

2017

30

Астрономія. 11 клас. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Лист Міністерства освіти і науки України № 1/111- 22.08.2001

2001

31

Хімія 7-9 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 07.06.2015р. №804.

2017

32

Хімія 10-11 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 28.10.2010р. №1021зі змінами,затвердженими наказом МОН України від 14.07.2016 № 826 

 

2016

33

Інформатика 5-9 класи. Програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 07.06.2017р. № 804.

2017

34

Інформатика10-11 класи.   Навчальна програма
 загальноосвітніх навчальних закладів  і (рівень стандарт, академічний)

Так

Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 № 826 «Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

2016

35

Трудове навчання 5-9 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017р. №804

2017

36

 Технології 10-11 класи. Навчальна програма 10-11класи Рівень стандарту.

Так

Міністерством освіти і науки України №1.4-18-Г-339

2010

37

Креслення 8-9 класи. Навчальна програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом  Міністерства  освіти і науки України від 28.10.2010р. №1021

2010

38

Мистецтво 5-9 класи. Навчальна програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017р. №804

2017

39

Музичне мистецтво 5-8 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017р. №804

2017

40

Образотворче мистецтво 5-8 класи. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017р. №804

2017

41

Художня культура 10-11 класи. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 28.10.2010 р.№1021

2010

42

Основи здоров’я 5-9 класи. Навчальна програма  для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказом Міністерства освіти і науки України  від 07.06.2017р. №804

2017

43

Фізична культура 1- 4 класи .Навчальна  програма , розроблена відповідно до вимог Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Так

Затверджено  Міністерством  освіти і науки України, лист від 05.04.2016

№ 2 ,11- 4262

2016

44

Фізична культура 5 – 9 класи. Навчальна  програма, розроблена відповідно до вимог Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Так

Затверджено Міністерством освіти і науки України, лист від 05.07.2015 №1/11-4630

 

2015

45

Фізична культура 10 – 11 класи. Навчальна програма, розроблена відповідно до вимог Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Так

Затверджено  Міністерством освіти і науки України  (лист від 31.08.10 № 1/11-8297)

 

2010

46

Захист Вітчизни 10- 11 класи. Програми для загальноосвітніх навчальних закладів

Так

Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.07.2015  № 826

2015

47

Початкова школа.  Програми для початкових загальноосвітніх шкіл (1-4 класів)

Так

Колегією МОН України від 05.08.2016р №948 «Про  затвердження змін навчальних програм для 1-4 класів»

2016

Фінансово-господарська діяльність  гімназії

 

 

пп

               Зміст  заходу

Дата

проведення

Відповідальний

  1.

Провести ремонт та переобладнання кабіне-

тів згідно освітніх вимог та фінансових

можливостей гімназії

 Червень-

   серпень

Адміністрація

Зав.кабінетами

  2.

Продовжувати перепланування  котельні, 

усунення виявлених несправностей

Старший оператор

Завгосп

 3.

Ремонт коридорів, актового залу гімназії

та  їдальні

Директор

Заст.по госп.частині

  4.

Поповнити методичний кабінет навчально-

методичною літературою, періодикою,ТЗН

Заступники

Зав.кабінетами

  5.

Провести екологічний двомісячник, благо-

устрій гімназії. Організувати догляд за зеле-

ними  насадженнями в літній період

Директор

завгосп

  6.

Проведення атестації кабінетів

 Вересень

Адміністрація, ПК

  7.

Закупівля медикаментів для гімназії

Директор

  8.

Закінчити монтаж опаленняі в підсобному

приміщенні котельні

Завгосп,  ст..оператор

  9.

Перевірити збереження, поповнення й вико-

ристання бібліотечного фонду:

а)комплектування та забезпечення учнів

   підручниками й навчальними посібниками;

б)стан збереження підручників;

в)комплектування бібліотечного фонду необ-

  хідною навчальною, навчально-методичною

  літературою.

Бібліотекар

 10.

Закупка матеріалів,необхідних для забезпе-

чення навчального процесу  гімназії

( в тому числі запасних частин до

автобуса)

 

   Жовтень

Директор

 11.

Заміна люмінесцентних ламп розжарювання

на енерго-зберігаючі

 завгосп

 12.

Здійснити підготовку   приміщень гімназії

 до зимового періоду

Зав.кабінетами

техперсонал

 13.

Організувати роботу над удосконаленням

матеріально-методичної та технічної бази

кабінетів

   Листопад

Зав. кабінетами

 14.

   

 15.

Складання акту на списання  використаних

будівельних матеріалів, фарби тощо

Комісія

 16.

Контроль за прибиранням приміщень клас-

них кімнат,кабінетів

   Грудень

Завгосп

Мед.працівник

 17.

Придбання подарунків до Свята Миколая

(для дітей сиріт та малозабезпечених сімей)

Адміністрація

 18.

Обговорення  складання планів ремонту

Приміщень та оновлення навчально-

матеріальної бази гімназії

    -        “          -

 19.

Проведення інвентаризації  гімназійного

майна, списання морально та фізично зас-

тарілого  майна

Інвентаризаційна

комісія

 20.

Складання кошторису витрат на новий

фінансовий рік

Директор

 21.

Провести закупівлю канцтоварів

та необхідного приладдя

-        “         -

 22.

Провести перелік необхідних будівельно-

ремонтних матеріалів,визначити їх примірну

вартість

     Лютий

Директор

Завгосп

 23.

Здійснити ремонт меблів  та обладнання

кабінетів

завгосп

 24.

Закупити необхідну  кількість насіння квітів

для клумб, розбити нові клумби

   Березень

Завгосп

 25.

Здійснити підготовку до висівання на

посадку квітів

Завгосп

Вч.біології

 26.

Організувати проведення суботника по благоустрою території гімназії

   Квітень

Кл.керівники

Адміністрація

 27.

Підбити підсумки роботи гімназії зі зміцнен-

ня матеріальної бази й господарської діяль-

ності на навчальний рік

Директор

Завгосп

 28.

Подання заявок на закупку  ТЗН

  Травень

Зав.кабінетами

 29.

Ремонт  ТЗН

Технічна служба

 30.

Підготовка до ремонту кабінетів,

уточнення планів ремонту

Зав.кабінетами

завгосп

 31.

Проводити огляд стану та збереження майна

гімназії, інвентаря, обладнання кабінетів

систематично

Директор

Завгосп

 32.

Контролювати показники водомірного лічи-

льника, електролічильника, газового лічиль-

ника. Укладатись в лімити енергоносіїв

      -   “    -

 -      “       -

 33.

Придбати необхідну кількість миючих засо-

бів, інвентаря, спецодягу

Протягом року

-       “       -

Інформація

про використання коштів

 на утримання Грозинської гімназії

 28.09.17 по 30.09.17

   

№ п/п

Напрям спрямування

Сума

Джерело фінансування

1

Ремонт автобуса

12200,00

місцевий бюджет

ВСЬОГО за вересень2017р.

 

12200,00

 

 з 01.10.17 по 31.10.17

№ п/п

Напрям спрямування

Сума

Джерело фінансування

1

Заробітна плата

269098,63

освітня субвенція, місцевий бюджет,  додаткова дотація

2

Нарахування на фонд оплати праці

53721,91

освітня субвенція, місцевий бюджет,  додаткова дотація

3

Обстеження димових каналів

241,77

місцевий бюджет

4

Транспортування підручників

122,46

місцевий бюджет

5

Поточний ремонт насосоопалювальної системи

2999,00

місцевий бюджет

6

Вивезення сміття

72,47

місцевий бюджет

7

Використання ПММ

11126,50

місцевий бюджет

8

Запасні частини для автобуса

4873,50

залишки освітньої субвенції

9

Оплата послуг (перевезення педагогічних працівників та учнів)

5823,66

місцевий бюджет

10

Оплата послуг (послуги звязку)

191,04

місцевий бюджет

11

Оплата водопостачання та водовідведення

1378,84

місцевий бюджет

12

Оплата електроенергії

4013,95

місцевий бюджет

13

Оплата інших енергоносіїв (дрова паливні)

46173,96

місцевий бюджет

14

Оплата паливно-мастильних матеріалів (диз.паливо)

26471,82

місцевий бюджет

15

Курсова перепідготовка

3999,55

місцевий бюджет

ВСЬОГО  за жовтень 2017р.

 

430309,06

 

 з 01.11.17 по 17.11.17

 

 

 

№ п/п

Напрям спрямування

Сума

Джерело фінансування

1

Заробітна плата

35500

освітня субвенція

2

Нарахування на фонд оплати праці

7810,00

освітня субвенція

3

Заробітна плата

16500

місцевий бюджет,  додаткова дотація

4

Нарахування на фонд оплати праці

3630,00

місцевий бюджет,  додаткова дотація

5

Медикаменти

1654,95

залишки освітньої субвенції

6

Лічільник НІК 2301

1850,00

місцевий бюджет

ВСЬОГО з 01.11.2017 по 17.11.2017р.

 

66944,95

 

       

                                                   ІНФОРМАЦІЯ

про використання коштів

на утримання Грозинської гімназії

     
 
         

(грн.)

Найменування

Код

Усього за період з 01.12.2017 по

 31.12.2017 року

Освітня субвенція, залишки о/субвенції

Додаткова дотація, місцевий бюджет

Спе-

ціальний фонд

Заробітна плата

2111

273081,47

83111,06

0,00

Нарахування на оплату праці

2120

53569,91

17492,95

0,00

Предмети, матеріали, обладнання та інвентар

2210

9081,82

1260,00

0,00

Медикаменти та перев`язувальні матеріали

2220

0,00

0,00

0,00

Продукти харчування

2230

0,00

0,00

0,00

Оплата послуг (крім комунальних)

2240

2724,00

58806,39

0,00

Видатки на відрядження

2250

0,00

4033,49

0,00

Оплата теплопостачання

2271

0,00

0,00

0,00

Оплата водопостачання та водовідведення

2272

0,00

2226,31

0,00

Оплата електроенергії

2273

0,00

12168,92

0,00

Оплата інших енергоносіїв

2275

0,00

42445,20

0,00

Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку

2282

0,00

240,00

0,00

Інші виплати населенню

2730

0,00

0,00

0,00

Інші поточні видатки

2800

0,00

0,00

0,00

Придбання обладнання і предметів довгострокового користування

3110

0,00

0,00

0,00

Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів

3122

0,00

0,00

0,00

Капітальний ремонт інших об`єктів

3132

0,00

0,00

0,00

ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.01.2018 по 31.01.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 221285,55 71107,53 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 48682,82 15788,29 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 7881,00 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 460,56 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 0,00 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 16813,14 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 0,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
           
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.03.2018 по 31.03.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 241724,04 73189,48 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 46873,91 15595,73 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 23645,20 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 450,00 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 0,00 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 16133,06 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 13500,91 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
           
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.04.2018 по 30.04.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 242102,58 65911,57 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 36508,38 10667,03 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00   0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 8128,80 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00   0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 1264,83 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 14663,60 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 4497,76 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00   0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
           
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.05.2018 по 31.05.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 253770,27 56873,96 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 50072,00 8012,27 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 158,00 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 18026,59 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 3576,31 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 5329,86 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00   0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 1050,76 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.06.2018 по 30.06.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 714996,21 21555,00 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 140608,52 4022,10 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 1361,45 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 5384,99 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 0,00 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 3946,34 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 0,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
           

 

ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.07.2018 по 31.07.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 12065,60 25210,60 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 19531,96 4401,94 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 0,00 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 4110,00 181,24 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 0,00 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 50,86 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 0,00 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 35873,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
           

ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.08.2018 по 31.08.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 138689,09 86005,40 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 21601,33 12921,19 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 5000,00 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 83814,00 9625,94 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 0,00 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 0,00 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 88630,58 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00

 

 

 

Моніторинг якості освіти

за 2018-2019 н.р.

 

Класи

За рівнем навчальних досягнень

Початковий

рівень,%

Середній

рівень,%

Достатній

рівень,%

Високий

рівень,%

1

-

-

-

-

2

-

-

-

-

3

15

23,8

30

31,2

4

5,4

47,3

21

26,3

5

20

35

15

30

6

21,2

57,2

7,3

14,3

7

16,6

50

16,7

16,7

8

35

35

15

15

9

32,8

30,4

32,2

4,6

10

40

30

20

10

11

21,1

57,9

10,5

10,5

Download
Н А К А З.pdf
Adobe Acrobat Document 42.8 KB

                                                                                                 Протокол № З

засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу на заміщення
вакантної посади директора Грозинської гімназії Коростенського району

Житомирської області

 

17 вересня 2018 року                                                                                                                                              16 годин 50 хвилин

м. Коростень вул. І. Франка, 5

 

Голова                                                                             Баранівський А.І.

Секретар                                                                          Шиян В.М.

Присутні члени комісії: Гулковський В.В., Камінська Г.М., Мисник С.М., Тиць О.В., Толочко В.М., Шуба В.М.

Відсутні: -

Порядок денний:

Визначення переможця конкурсу на посаду директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області.

СЛУХАЛИ:

Голову конкурсної комісії - Баранівського А.І., який повідомив, що відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної .середньої освіти, що перебуває в спільній власності територіальних громад сіл Коростенського району, затвердженого рішенням двадцять третьої сесії VII скликання № 359 від 01.08.2018 року за результатами всіх етапів конкурсу на посаду директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області кандидат Стретович Олег Миколайович отримав 151,5 балів із 242 можливих, а кандидат Харченко Ігор Володимирович отримав 195,8 балів із 242 можливих.

ВИСТУПИЛИ:

Шиян В.М. - секретар конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно до протоколу № 1 засідання конкурсної комісії для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області було допущено Стретовича Олега Миколайовича та Харченка Ігоря Володимировича. За результатами всіх етапів конкурсу (підсумкова відомість додається) найбільшу суму балів

                                      195,8 (сто дев’яносто п’ять цілих, вісім десятих) отримав       Харченко Ігор                                                                 Володимирович.

Обговоривши результати конкурсу, конкурсна комісія

ВИРІШИЛА:

Визнати Харченка Ігоря Володимировича переможцем конкурсу на

посаду директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області.

Рекомендувати відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації призначити Харченка Ігоря Володимировича на посаду директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області та укласти з ним строковий трудовий договір відповідно до норм чинного законодавства.

 До 19.09.2018 року оприлюднити результати конкурсу на офіційних сайтах Коростенської районної ради Житомирської області та Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області

Рекомендувати відділу освіти Коростенської районної державної адміністрації призначити Харченка Ігоря Володимировича на посаду директора Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області та

укласти з ним строковий трудовий договір відповідно до норм чинного законодавства.

 До 19.09.2018 року оприлюднити результати конкурсу на офіційних сайтах Коростенської районної ради Житомирської області та Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області

НОВИЙ ЗАКОН, НАПРАВЛЕНИЙ НА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ, ПЕРЕДБАЧАЄ ЧІТКІ АЛГОРИТМИ ДІЙ У ВИПАДКУ ЦЬКУВАНЬ, — ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ

Новий Закон, направлений на протидію булінгу, що був прийнятий ВРУ 17 грудня 2018 року, передбачає чіткі алгоритми дій у випадку цькувань. Про це йшлося під час обговорення за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич в ефірі «Сніданку з 1+1» сьогодні, 20 грудня 2018 року, в м. Києві.

«Цього року ми розпочали говорити про цю проблему  відкрито, стартувала кампанія проти булінгу, проти цькування. І як ви бачите, це синхронно відобразилося на нормативній діяльності Верховної Ради України, і був прийнятий цей Закон. Я вважаю, що найперше з булінгом треба боротися через його попередження, але ті, хто здійснюють цькування, мають розуміти, що за цим слідує покарання», —  зазначила Лілія Гриневич.

Вона також розповіла про те, як працюватимуть у закладах освіти з випадками цькування, після того, як Закон набуде чинності. Так, алгоритм є наступним.

Якщо дитина стала свідком булінгу в закладі освіти, передусім вона може розказати про це батькам, вчителю, психологу або безпосередньо директору.

Окрім цього, дитина може звернутись на гарячу лінію ГО «Ла Страда - Україна» з протидії насильству в сім’ї або із захисту прав дітей; до соціальної служби з питань сім’ї, дітей та молоді; Національної поліції України; Центру надання безоплатної правової допомоги.

Якщо педагог або інший працівник закладу освіти став свідком булінгу, то він має повідомити керівника закладу незалежно від того, чи поскаржилась йому жертва булінгу чи ні.

Після отримання звернення дитини, відповідна особа або орган інформує керівника закладу освіти у письмовій формі про випадок булінгу.

Керівник закладу розглядає таке звернення та з’ясовує усі обставин булінгу. Надалі він скликає засідання комісії з розгляду випадків булінгу та окреслює подальші дії. Якщо комісія визнала, що це був булінг, а не одноразовий конфлікт, то очільник закладу зобов’язаний повідомити уповноважені підрозділи органів Національної поліції України та Службу у справах дітей.

До складу такої комісії можуть входити педагоги, психолог, соціальний педагог, батьки постраждалого та «булера», керівник закладу та інші заінтересовані особи.

У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг, а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України.

Але за будь-якого рішення комісії керівник закладу забезпечує психологічну підтримку усім учасникам випадку.

Новоприйнятий Закон також передбачає низку штрафів за цькування.

Штрафи за булінг становитимуть від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів, тобто від 850 до 1700 гривень або від 20 до 40 годин громадських робіт.

Якщо булінг вчинено групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, штраф буде більшим — від 100 до 200 мінімумів (1700 - 3400 гривень) або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.

Неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про випадки булінгу учасника освітнього процесу тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до 1 місяця з відрахуванням до 20 відсотків заробітку.

 

Нагадуємо, що у першій половині 2019 року МОН планує презентувати онлайн-курс з протидії булінгу.

Законом Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 173-4, якою передбачено, що булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

В українських школах зафіксовано 109 тисяч фактів цькування дітей Якщо цькування вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, то штраф становитиме від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин. Законом визначено покарання за цькування, вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від 14 до 16, - накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. Також законом передбачено, що неповідомлення керівником закладу освіти уповноваженим підрозділам органів Національної поліції про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

 

У законі визначені типові ознаки булінгу, серед яких систематичність (повторюваність) діяння; наявність сторін – кривдник (булер), потерпілий (жертва булінгу), спостерігачі (за наявності); дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психічної та/або фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого. Також законом визначено, що соціально-педагогічний патронаж у системі освіти забезпечує профілактику та запобігання булінгу (цькуванню), надання консультативної допомоги батькам, психологічний супровід здобувачів освіти, які постраждали від булінгу (цькування), стали його свідками або вчинили булінг (цькування). Соціально-педагогічний патронаж здійснюється соціальними педагогами. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Як зазначається в пояснювальній записці до законопроекту, за даними опитувань, майже чверть українських школярів вважають себе жертвами булінгу, а близько 40% із тих дітей, хто стикався з випадками булінгу, ніколи не розповідають про це своїм батькам. При цьому 44% із тих, хто спостерігав, як знущаються над їхніми однолітками, не реагували на такі факти через страх піддатися аналогічному знущанню.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/society/10382094-rada-vvela-shtrafi-za-buling.html

 

 

НАКАЗ

Від 04.03.2019            №

 

Про організацію із запобігання і протидії булінгу(цькуванню), та роботи на забезпечення безпечних умов для усіх учасників освітнього процесу у гімназії

 

На виконання Законів України «Про освіту» (зі змінами), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»від 18 грудня 2018 р. №2657-VIII , на підставі листа МОНУ від 29.01.2019 №1/11-881 «Рекомендації для закладів освіти щодо застосування норм Закону України ), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)»від 18 грудня 2018 р. №2657-VIII»

 

НАКАЗУЮ:

1. Покласти відповідальність на  працівників  Грозинської гімназії Коростенського району Житомирської області за негайне повідомлення директора гімназії про факти булінгу (цькування) стосовно здобувачів освіти, педагогічних  працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком яких вони були особисто, або, про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2. Призначити відповідальними за організацію роботи із запобігання та протидії булінгу (цькування) заступника директора з виховної роботи Мисник С.М.

3. Заступнику директора з виховної роботи Мисник С.М.:

3.1. До 21.03.2019  провести загальношкільні батьківські збори за темою «Безпечна гімназія», на яких ознайомити батьків з ознаками булінгу, порядком реагування на окремі його випадки та відповідальністю сторін.

3.2. Вжити заходів щодо підвищення рівня психолого-педагогічного супроводу дітей та підлітків з «групи ризику» (постановки дітей на внутрішньошкільний облік).

3.3. Взяти під постійний контроль питання своєчасного інформування директора  про учнів, які не відвідують навчальні заняття без поважних причин або не охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків, які не займаються вихованням дітей, виявлення та постановки на облік родин з дітьми, у яких батьки схильні до вживання алкогольних напоїв та наркотичних речовин, вчинення насильства у сім’ї.

3.4. Тримати на контролі стан організації дозвілля дітей, які перебувають на внутрішньошкільному обліку, в тому числі охоплення гуртковою роботою.

3.5. Посилити контроль за проведення класними керівниками виховних годин.

3.6. Посилити контроль за чергуванням вчителів та учнів по гімназії.

3.7. Створити та затвердити комісію по розгляду питань булінгових ситуацій.

4. Відповідальному за організацію роботи із запобігання та протидії булінгу Мисник С.М.. спільно з класними керівниками 1-11 класів та практичним психологом Виговською Н.В.:

4.1. Розробити та подати на затвердження план заходів щодо запобігання та протидії булінгу (цькуванню) до кінця 2018-2019 н.р..

4.2. Забезпечити захист прав і свобод учасників освітнього процесу, створити належні соціально-психологічні умови для комфортного освітнього середовища та захисту їх честі і гідності.

4.3.Провести бесіди по правилам поведінки здобувача освіти в закладі освіти.

4.4. Оновити куточки правової освіти, поповнити наочністю кабінети.

5. Черговим по гімназії:

5.1.Обмежити доступ на територію навчального закладу осіб, які не задіяні в проведенні навчально-виховного процесу.

5.2. Рекомендувати батькам під  час  освітнього  процесу очікувати на учнів

у         вестибюлі гімназії.

5.3. Заборонити батькам відволікати учителів та учнів телефонними дзвінками під час уроків.

6. Затвердити такий порядок використання мобільних телефонів усіма учасниками освітнього процесу в навчальному закладі:

6.1. Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів, а також під час перебування в шкільній бібліотеці необхідно вимикати або переводити телефон в режим « без звуку».

6.2. Під час проведення уроків чи інших заходів мобільний телефон не повинен знаходитися на парті чи столі.

6.3. Заборонити фотографування чи відеозйомку мобільним телефоном учасників освітнього процесу без їх згоди.

7.Учителям гімназії, класним керівникам 1-11-х класів:

7.1. Проводити щоденний та щоурочний аналіз стану відвідування навчальних занять школярами.

7.2. Не відпускати учнів з уроку без поважних причин без дозволу адміністрації гімназії та відповідної заяви батьків.

7.3. Врахувати, що підставою для звільнення учнів з уроку є такі документи: довідка з медичної служби гімназії чи іншої медичної установи, заява батьків, попередньо завізована адміністрацію гімназії.

7.4. Провести роз’яснювальну роботу з батьками про недопустимість відволікання учнів від навчальних занять для поїздок приватного характеру, рекомендувати їм вирішувати питання оздоровлення та відпочинку дітей, керуючись режимом роботи гімназії.

7.5. Покласти відповідальність на вчителя виникнення випадків булінгових ситуацій на уроках.

8. Практичному психологу Виговській Н.В.

   8.1. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів гімназії про види боулінгу (діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.)

   8.2. Запровадити консультаційні години для осіб, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками  або постраждалими.  

9. Завідуючому господарством  Пархомчуку В.В. щоденно проводити перевірку приміщень та території гімназії на виявлення підозрілих предметів, пошкодження гімназії , що може нести загрозу життю та здоров’ю учасникам освітнього процесу, та негайно інформувати директора гімназії.   

10. Заступнику директора з навчально-методичної роботи Левківській Н.А. розмістити цей наказ на сайті закладу.

11. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор гімназії                                    І.В.Харченко

 

 

 

З наказом  від                №       ознайомлені всі працівники закладу освіти.


 

 

ІНФОРМАЦІЯ 

про використання коштів 
                                                                                   на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.12.2018 по 31.12.2018 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 282286,40 84447,83 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 55103,01 16578,52 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 57769,64 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 7464,08 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 23910,99 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 2097,04 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 735,81 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 13775,53 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 12350,41 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 270,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 174175,73
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
                                                                              на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.01.2019 по 31.01.2019 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 269070,55 77579,11 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 52195,52 16067,40 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 6795,70 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 512,94 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 306,80 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 16519,92 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 0,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 0,00 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
                                                                               на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.02.2019 по 28.02.2019 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 259067,25 79593,27 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 52994,79 14510,52 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 5822,33 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240 0,00 7189,26 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 3515,74 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 18205,25 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 9956,40 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 506,42 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.03.2019 по 31.03.2019 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 278195,42 80665,91 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 58202,99 16246,50 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 4008,96 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 0,00 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240   12192,51 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 3895,50 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00   0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 18780,15 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 0,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00   0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00
ІНФОРМАЦІЯ 
про використання коштів 
на утримання Грозинської гімназії
     
 
          (грн.)
Найменування Код Усього за період з 01.04.2019 по 30.04.2019 року
Освітня субвенція Додаткова дотація, місцевий бюджет Спеціальний фонд
Заробітна плата 2111 268521,72 72908,60 0,00
Нарахування на оплату праці 2120 56574,77 14539,89 0,00
Предмети, матеріали, обладнання та інвентар 2210 0,00 20418,99 0,00
Медикаменти та перев`язувальні матеріали 2220 0,00 0,00 0,00
Продукти харчування 2230 0,00 1734,36 0,00
Оплата послуг (крім комунальних) 2240   9046,32 0,00
Видатки на відрядження 2250 0,00 2434,33 0,00
Оплата теплопостачання 2271 0,00 0,00 0,00
Оплата водопостачання та водовідведення 2272 0,00 0,00 0,00
Оплата електроенергії 2273 0,00 14246,59 0,00
Оплата інших енергоносіїв 2275 0,00 0,00 0,00
Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку 2282 0,00 0,00 0,00
Інші виплати населенню 2730 0,00 0,00 0,00
Інші поточні видатки 2800 0,00 1796,85 0,00
Придбання обладнання і предметів довгострокового користування 3110 0,00 0,00 0,00
Капітальне будівництво (придбання) інших об`єктів 3122 0,00 0,00 0,00
Капітальний ремонт інших об`єктів 3132 0,00 0,00 0,00

Download
Наказ1 травматизм.pdf
Adobe Acrobat Document 31.9 KB
Download
наказ про музей.PDF
Adobe Acrobat Document 39.4 KB